Dnes je čtvrtek 20.2.2020, svátek má Oldřich

Zavraždily spolubydlící!

V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s názvem Tango demente.

S tímto představením se zúčastnily členky Divadelního spolku Slavkov u Brna již třináctého ročníku Divadelního festivalu Miroslava Doležala. Od 13. do 19. října 2019 se odehrával v Bučovicích. Naše kolegyně Marta Tesáková, Marie Gottwaldová, Elena Knotková a Alena Doleželová se dostaly na jeviště Katolického domu v Bučovicích v pátek 18. října v 19 hodin. Každý divadelní večer má svého patrona. V našem případě nás poctila svojí přítomností divadelní a filmová herečka Dáša Bláhová. Ocenila spolu s ostatními návštěvníky precizní provedení jednotlivých rolí i osobní šarm našich hereček.
Diváci odcházeli z představení stejně spokojeni (zaraženi) jako diváci ve Slavkově. Představení rozhodně vzbuzuje emoce. A to je dobře.
Pod vedením Elišky Rubešové a Stanislava Olbrichta a za technickým pultem usazeným Janem Matyášem a Lubomírem Vojtkem opět divadelníci prokázali, že dovedou svoje město kvalitně reprezentovat.
16. a 17. listopadu nás čeká další premiéra, tentokrát pohádková komedie Jana Drdy Hrátky s čertem. Jste všichni srdečně zváni.

Stanislav Olbricht

Fotogalerie z akce zde a video zde.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější kultura

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
    Slavkov
    Slavkov
    Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.